preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:

Slikovni rezultat za facebook

Ispis statistike od 6. 10. 2011.

Ukupno: 1167959
Ovaj mjesec: 4307
Ovaj tjedan: 899
Danas: 10

 

gledajHrvatsku
live video streaming

Zvjezdarnica
31.01.2021. 01:00
Posljednji, 15. rođendan Zvjezdarnice
Dragi naši prijatelji, došlo je vrijeme da se u ovom, posljednjem članku na Zvjezdarnici, nakon punih petnaest godina, oprostimo od vas.

Carnet
24.06.2022. 10:31
,,Vannevar Bush Best Paper Award" za rad iz područja web arhiva
Na međunarodnoj konferenciji "ACM/IEEE Joint Conference on Digital Libraries 2022" u Njemačkoj skupini autora, od kojih je jedan i naš Draženko Celjak - predstojnik Sektora za upravljanje podacima u Srcu, dodijeljena je nagrada "Vannevar Bush Best Paper Award".

Raspored informacija

Informacije za roditelje, u pravilu, će se u školskoj 2021./22. godini obavljati telefonski ili kroz neke druge kanale komunikacije.
S učiteljima koji nisu razrednici informacije se najavljuju u dogovoru s razrednikom. 

MŠ Višnjan
Prostor za informacije: podrum-učionica produženog boravka

RN

Razred

Dan u tjednu

Vrijeme

Rozana Farina

1.

petak

08,50 – 9,35

Nataša Sinožić

2.

srijeda

09,50 – 10,35

Ivana Boroš Ponjavić

3.

četvrtak

8:50 – 9:35

Davorka Travan

4.

Četvrtak

08,00 – 8,40

Dejli Rabar

produženi boravak

četvrtak

16,30-18,00

PN

Razred/predmet

Dan u tjednu

Vrijeme

Tatjana Jaćimović

5.a/priroda/biologija

Utorak

 

12:30 – 13:15

Marina Maresti Krajina

5.b/hrvatski jezik(5.b)
talijanski jezik(5.b, 6.a)

petak

9:50-10:35

Vera Ivanović

6.a/engleski jezik (5.-8.)

utorak

09:50-10:35

Tamara Pariž

6.b/hrvatski jezik (6.b, 7.a)
talijanski jezik (6.b, 7.a, 7.b, 8)

ponedjeljak

8:50 – 9:35

Katja Sirotić

7.a/ geografija
(5.a, 5.b, 6.a, 7.a)

četvrtak

11:40-12:25

Nataša Plačko

7.b/hrvatski jezik
(5.a, 6a,7.b, 8)

četvrtak

10:50-11:35

Tina Pajdaš

8,/glazbena kultura

četvrtak

10:50-11:35

Branka Keler

kemija

srijeda

13:20 – 14:05

Marina Maresti Krajina

hrvatski jezik (6.a)

četvrtak

9:50:10:35

Bojana Vidović

engleski jezik (1.-4.)

ponedjeljak

13:20-14.05

Marina Pacenti

likovna kultura

petak

11:30 – 11:45

Dražen Bokan

matematika (5.b, 6.b, 7.a, 7.b, 8.)

utorak

11..40 – 12.30

Tina Tominić

matematika (5.a)

utorak

13:20 – 14:05

Ivana Bubičić

matematika (6.a)

srijeda

9:35-10:20

Patrick Demarki

fizika
tehnička kultura (7.a, 7.b)

ponedjeljak

11:40-12:25

Monika Zuprić

povijest

petak

8:50-9:35

Valter Baldaš

povijest

(5.a, 5.b)

srijeda

13:20-14:00

Andrea Deković

geografija
(6.b, 7.b, 8.)

četvrtak

13:20-14:00

Milan Buretić

tjelesna i zdravstvena kultura

ponedjeljak

10,50-11,35

Mirjana Sirotić

tehnička kultura (5,6,8)

petak

11:50-12:20

Enis Ramadan

informatika (7., 8.)

Srijeda

14.05-14.30

Antonio Božić

informatika (5.a)

Ponedjeljak

13:20-14.05

Tanja Miletić

Engleski jezik (5.a)

srijeda

8.45-9.30

Leo Juzbašić

informatika
(5.b., 6.a, 6.b)

petak

13.10-14.10

Patricija Zubalić

informatika (1.-4.)

ponedjeljak

11:40-12:25

Andreja Tarle

vjeronauk (1.-5.)

srijeda

8.50 - 9.35

Karol Homieja

vjeronauk (6.-8.)

utorak

14:00-16:00

Marina Šimunić Kocijan

talijanski jezik (2.-4. 5.a)

utorak

11.40:12.25

Gloria Stojnić

talijanski jezik (1.)

srijeda

12:30:13:15

Sanja Zović Kukurin

pedagog

ponedjeljak-srijeda

9.00:13.00

Lara Žiković

pedagog

srijeda

9.00:13.00

 
 

PŠ Kaštelir
Prostor za informacije: knjižnica ili ured voditelja PŠ

RN

Razred/predmet

Dan u tjednu

Vrijeme

Ivana Medica Ružić

1.

utorak

8:00-8:45

Dajana Ban Torcello

2.

srijeda

08.50:9:35

Martina Fabijan Schuller

3.

četvrtak

09.50:10.35

Patricija Kisić Fatorić

4.

četvrtak

9:50-10.35

Davorka Tumpić

produženi boravak

srijeda

11.35 - 12.20

PN

Razred/predmet

Dan u tjednu

Vrijeme

Tanja Miletić

6./engleski jezik (3-8)

četvrtak

10.50:11.35

Monika Zuprić

7./povijest

četvrtak

10:40 -11:25

Sanja Zović Kukurin

pedagog

petak

8.00-11.00

Toni Drandić

5./talijanski jezik (1-8)

četvrtak

08:50- 09:30

Jadranka Lukić

hrvatski jezik

utorak

10,50-11,35

Marina Pacenti

likovna kultura

četvrtak

9:35 – 9:50

Tina Pajdaš

glazbena kultura

srijeda

10:50 – 11:35

Dijana Grozić

engleski jezik (1.-2.)

srijeda

12.30-13.15

Ivana Bubičić

matematika

četvrtak

13:20-14:05

Veronika Vlašić

priroda i biologija

petak

10:30 –10:50

Branka Keler

kemija

četvrtak

9:50- 10:35

Patrick Demarki

fizika

srijeda

11:40-12:25

Katja Sirotić

geografija

srijeda

12:30-13:15

Mirjana Sirotić

tehnička kultura

četvrtak

11:50-12:20

Milan Buretić

tjelesna i zdravstvena kultura (7., 8.)

četvrtak

13.15:14.00

Alenka Jovanović Oštir

tjelesna i zdravstvena kultura (5., 6.)

ponedjeljak

13.15:14.00

Antonio Božić

8/informatika (3.-8.)

utorak

9:50-10:35

Patricija Zubalić

informatika (1.-2.)

petak

11:50-12:10

Andreja Tarle

Vjeronauk

utorak

12.30 - 13.15

Goran Drenjančević

Vjeronauk

petak

8:50-9:35

Sanja Zović Kukurin

pedagog

petak

8.00-11.00

Lara Žiković

pedagog

Ponedjeljak,
četvrtak

8.00-11.00

 

 

PŠ Vižinada

Prostor za informacije: kabinet RN

RN

Razred

Dan u tjednu

Vrijeme

Barbara Gavranić

1.

ponedjeljak

8.00– 8.45

Ana Pahović

2.

utorak

10.00-10.40

Jelena Berneš Gračić

3.

ponedjeljak

11:30-12.25

Irena Ivančić

4.

četvrtak

11:00-11:30

Sandra Bertoša Beato

produženi boravak

srijeda

11:20 – 12:10

PN

Razred/predmet

Dan u tjednu

Vrijeme

Valter Baldaš

6./povijest/geografija

utorak

14,10-14,55

Marina Pacenti

7/ likovna kultura

srijeda

11:10 – 11:35

Enis Ramadan

8./informatika (5.-8.)

petak

14.05 -:14.35

Ivana Poldrugo

hrvatski jezik (5.- 8.) 

utorak

10:50 -11:35

Tina Pajdaš

glazbena kultura

utorak

13:20-14:00

Loredana Koraca

engleski jezik

petak

9:50-10:30

Tina Tominić

matematika

utorak

13:20 – 14:05

Veronika Vlašić

priroda

srijeda

10.50:11.35

Tatjana Jaćimović

priroda/biologija

ponedjeljak

12:30 – 13:15

Branka Keler

kemija

utorak

13:20 – 14:00

Patrick Demarki

fizika

četvrtak

13:20-14:05

Mirjana Sirotić

tehnička kultura

srijeda

12.30-13:10

Alenka Jovanović Oštir

tjelesna i zdravstvena kultura

petak

13.15:14.00

Patricija Zubalić

Informatika (1.-4.)

srijeda

09:50:10:35

Gloria Stojnić

5/talijanski jezik (1.-8.)

utorak

09:50-10:35

Goran Drenjančević

vjeronauk

utorak

11:40-12:25

Sanja Zović Kukurin

pedagog

četvrtak

09.00-13.00

Lara Žiković

pedagog

Utorak, petak

08.00-11.00

 

 

 

 


METEOROLOŠKA  POSTAJA OŠ JOŽE ŠURANA VIŠNJAN - DETALJNIJE -

---------------------------------

ONLINE RASPORED SATI

---------------------------------

GALERIJA TIA


Anketa
Koliko često posjećuješ web stranicu škole?








Raspored zvona
Redni broj sata Početak Završetak
1. 8:00 8:45
2. 8:50 9:35
Veliki odmor 9:35 9:50
3. 9:50 10:35
Veliki odmor 10:35 10:50
4. 10:50 11:35
5. 11:40 12:25
6. 12:30 13:15
7. 13:20 14:05

 

 


« Lipanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji





preskoči na navigaciju