preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:

Slikovni rezultat za facebook

Ispis statistike od 6. 10. 2011.

Ukupno: 1077245
Ovaj mjesec: 27
Ovaj tjedan: 27
Danas: 27

 

gledajHrvatsku
live video streaming

Zvjezdarnica
31.01.2021. 01:00
Posljednji, 15. rođendan Zvjezdarnice
Dragi naši prijatelji, došlo je vrijeme da se u ovom, posljednjem članku na Zvjezdarnici, nakon punih petnaest godina, oprostimo od vas.

Carnet
25.02.2021. 12:27
Uspostavlja se 100 Gbit/s mrežna e-infrastruktura u sklopu projekta HR-ZOO
Danas su u Sveučilišnom računskom centru (Srcu) potpisana dva ugovora kojima započinje izgradnja mrežne komponente nove nacionalne e-infrastrukture Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)

ZEC
31.07.2020. 16:32
Znanstveno šumski ljetni kamp 2020. – Explora Cuvete


20.03.2020. 16:57
COVID-19 - Organizacija rada u uvjetima pandemije
Suočeni sa pandemijom virusa COVID-19, u cilju da preventivno djelujemo protiv širenja i zato što nam je sigurnost naših djelatnika, suradnika, polaznika, gostiju i svih njihovih obitelji iznimno važna, sukladno preporukama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i odlukama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske,  Znanstveno edukacijski centar Višnjan i Astronomsko društvo Višnjan u sklopu kojega je […]

Raspored informacija

Informacije za roditelje, u pravilu, će se u školskoj 2020./21. godini obavljati telefonski ili kroz neke druge kanale komunikacije.
S učiteljima koji nisu razrednici informacije se najavljuju u dogovoru s razrednikom. 

MŠ Višnjan

RN
Razred
Dan u tjednu
Vrijeme
Martina Fabijan Schuller
1.
četvrtak
10.40:11.25
Ivana Boroš Ponjavić
2.
ponedjeljak
8,40 – 9,25
Davorka Travan
3.
četvrtak
ponedjeljak-
prvi u mjesecu
8:45 - 9:25
16:00 – 16:30
Rozana Farina
4.
četvrtak
A/9,40 : 10,25
B/10,40: 11,25
Dejli Rabar
produženi boravak
četvrtak
16,30-18,00
PN
Razred/predmet
Dan u tjednu
Vrijeme
Vera Ivanović
5.a/engleski jezik
(5-8)
četvrtak
A/ 10:50-11:35
B/ 9:50-10:35
Tamara Pariž
5.b/hrvatski jezik (5.b) talijanski jezik (5.-8)
ponedjeljak
8:50 – 9:35
Katja Sirotić
6.a/ geografija
(5.a, 6.a, 8.)
petak
14:05-14:40
Nataša Plačko
6.b/hrvatski jezik (5.b,6,7,8)
ponedjeljak
11:40-12:25
Tina Pajdaš
7,/glazbena kultura
ponedjeljak
10:50 – 11:35
Branka Keler
8./kemija
četvrtak
13:20 – 14:05
Ivana Poldrugo
hrvatski jezik (6.a)
četvrtak
9:50:10:35
Dijana Filipović
engleski jezik (1.-4.)
ponedjeljak
13:20-14.05
Izabela Raunik Keglević
likovna kultura
ponedjeljak
9:50-10:35
Dražen Bokan
matematika
ponedjeljak
13..00 – 14.00
Tatjana Jaćimović
priroda/biologija
petak
13:20 – 14:05
Ivana Bubičić
matematika
utorak
A/10:50-11:35
B/ 13:20-14:05
Patrick Demarki
fizika
četvrtak
11:40-12:25
Tea Bonaca
povijest
Ponedjeljak
09:50h-10:35h
Andrea Deković
geografija
(5.b, 6.b, 7.)
Četvrtak
13:20-14:00
Milan Buretić
tjelesna i zdravstvena kultura
ponedjeljak
13:20 – 14:05
Mirjana Sirotić
tehnička kultura
ponedjeljak
11:00h-11:40h
Enis Ramadan
informatika (6.-8.)
ponedjeljak
9.50:10.35
Leo Juzbašić
informatika
(4., 5.a,5.b)
petak
13.25-14.00
Kristina Krbavac
informatika (1.-3.)
utorak
13.20:14.05
Karol Homieja
vjeronauk
utorak
14:00-16:00
Marina Šimunić Kocijan
talijanski jezik (1.-4.)
utorak
A/13.20:14.05
B/ 12.30:13.05
Sanja Zović Kukurin
pedagog
ponedjeljak
utorak
srijeda
9.00:13.00
 
 
 

PŠ Kaštelir

RN
Razred/predmet
Dan u tjednu
Vrijeme
Dajana Ban Torcello
1.
A/srijeda
B/ponedjeljak
10.00:10:45
10.00:10:45
Marija Trogrlić 
2.
A/ponedjeljak
B/četvrtak
8.35:9:15
9.30:10.10
Patricija Kisić Fatorić
3.
A/ petak
B/ srijeda
A/B
10.40:11.25
Ivana Medica Ružić
4.
A/srijeda
B/ponedjeljak
A/ 9.45:10.25
B/11.20:12.15
Davorka Tumpić
produženi boravak
A/ponedjeljak
B/ petak
A/ 11.20 - 12.10
B/ 11.20 - 12.10
RN
Razred/predmet
Dan u tjednu
Vrijeme
Tanja Miletić
5./engleski jezik (2-8)
 ponedjeljak
10.50:11.35
Tea Bonaca
6./povijest
srijeda
A 9:50h -10:35
B 10:50h-11:35h
Sanja Zović Kukurin
7./pedagog
petak
8.00-11.00
Toni Drandić
8./talijanski jezik (1-8)
petak
12:30- 13:15
Jadranka Lukić
hrvatski jezik
četvratak
10,50-11,35
Izabela Raunik Keglević
likovna kultura
petak
9:50-10:35
Tina Pajdaš
glazbena kultura
ponedjeljak
10:50 – 11:35
Dijana Filipović
engleski jezik (1)
priroda (6)
petak
12.30-13.15
Ivana Bubičić
matematika
ponedjeljak
13:20-14:05
Tatjana Jaćimović
priroda i biologija
A/utorak
B/srijeda
12:30 – 13:15
13:20 – 14:05
Branka Keler
kemija
utorak
9:50- 10:35
Patrick Demarki
fizika
A i B tjedan
čevrtak
11:40-12:25
Katja Sirotić
geografija
ponedjeljak
11:40-12:25
Mirjana Sirotić
tehnička kultura
srijeda
9:50h-10:30
Milan Buretić/
tjelesna i zdravstvena kultura
četvrtak
13.15:14.00
Antonio Božić
informatika (5.-8.)
Petak
9:50 –10:35
Kristina Krbavac
informatika (1.-4.)
ponedjeljak
9.40:10.25
Goran Drenjančević
Vjeronauk
četvrtak/A
petak/B
A/ 13:20-14:05
B/ 9:50-10.35 
 

PŠ Vižinada

RN
Razred
Dan u tjednu
Vrijeme
Ana Pahović
1.
petak
8.00– 9.00
Jelena Berneš Gračić
2.
utorak
08.40:09.25
Irena Ivančić 
3.
utorak
11:30-12:15
Barbara Gavranić
4.
ponedjeljak
10:40-11:25
Jennifer Jermaniš/
Lara Žiković
produženi boravak
srijeda
11:20 – 12:10
PN
Razred/predmet
Dan u tjednu
Vrijeme
Valter Baldaš
5./povijest/geografija
utorak
14,10-14,55
Valentina Jelić
6./ matematika
srijeda
10.50:11.35
Izabela Raunik Keglević 
7./ likovna kultura
srijeda
12:30-13:15
Alenka Jovanović Oštir
8./ tjelesna i zdravstvena kultura
srijeda/A 
ponedjeljak /B
13.15:14.00
Ivana Poldrugo
hrvatski jezik (5., 7.) talijanski jezik (1., 5., 7.)
cetvrtak
11:40:12:25
Marina Maresti Krajina
hrvatski jezik(6., 8.)
talijanski jezik(2.- 4., 6., 8.)
ponedjeljak
13,30-14,15
Tina Pajdaš
glazbena kultura 
ponedjeljak
10:50– 11:35
Loredana Koraca
engleski jezik
ponedjeljak
13:20-14:05
Tatjana Jaćimović
priroda/biologija
A/utorak 
B/četvrtak
9:50 – 10:35
Branka Keler
kemija
utorak
9:50 – 10:35
Patrick Demarki
fizika
čevrtak
11:40-12:25
Mirjana Sirotić
tehnička kultura
petak
13:20h-14:00h
Enis Ramadan
informatika
petak
13.15:14.05
Kristina Krbavac
Informatika
B/ponedjeljak
9.40:10.25
Goran Drenjančević
vjeronauk
utorak
A/ 9:20-10:00
B/ 13:15-14.00
Sanja Zović Kukurin
pedagog
četvrtak
9.00-13.00
 


METEOROLOŠKA  POSTAJA OŠ JOŽE ŠURANA VIŠNJAN - DETALJNIJE -

---------------------------------

ONLINE RASPORED SATI

---------------------------------

GALERIJA TIA


Anketa
Koliko često posjećuješ web stranicu škole?







Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404

Raspored zvona
Redni broj sata Početak Završetak
1. 8:00 8:45
2. 8:50 9:35
Veliki odmor 9:35 9:50
3. 9:50 10:35
Veliki odmor 10:35 10:50
4. 10:50 11:35
5. 11:40 12:25
6. 12:30 13:15
7. 13:20 14:05

 

 


« Ožujak 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji





preskoči na navigaciju